RoR Developer

RoR Developer

Master of Code Global – американська компанія з українським серцем та історією, розпочатою ще у 2004 році. Наш основний центр розробки знаходиться у Черкасах. Ми співпрацюємо з інноваційними відділами всесвітньо відомих компаній та брендів: T-Mobile, World Surf League, FitPay, eBags та ін. Ми орієнтовані допомогти вирішити проблему клієнта технологічно, для цього ми самі обираємо та пропонуємо клієнту стек технологій для проекту. Саме тому ми дуже цінуємо в людях ініціативу, проактивність в комунікаціях та відкритість до нових технологій. У нас горизонтальна структура: розробники можуть спілкуватись з клієнтом напряму та пропонувати шляхи вирішення задач. Наша особливість – культура та підхід в роботі з клієнтами, тому ми шукаємо людину не на конкретний проект, а в команду в цілому.

У нас є кілька проектів, де основна технологія для бекенд розробки – Ruby.
На одному з таких проектів вже більше ніж півроку, як ми почали співпрацю з найкрупнішою в світі спортивною організацією, що займається змаганнями на міжнародному рівні.
Мета проекту – розробити агрегатор спортивної інформації.
Окрім цього проекту, у нас відкрита вакансія, де ми є технологічними патрнерами стартапу, який створює унікальні інструменти, що дозволяють власникам інтернет-магазинів на платформі shopify ставати ще прибутковішими. Команда сама має можливість вибирати технології і інструменти у розробці.
Ще ми співпрацюємо з клієнтом – світовим лідером продажу сумок. Компанія розвивається і у сфері аксесуарів для подорожей.


Наша команда тут: https://www.facebook.com/masters.community/

Зроби свій відгук

Якщо тебе зацікавила будь-яка з наших позицій, просто заповни цю форму.

Не вагайся, навіть якщо тобі не вистачає певних знань, ми любимо спілкуватись з розумними людьми!