iOS developer

iOS developer

Master of Code Global – американська компанія з українським серцем та історією, розпочатою ще у 2004 році. Наш основний центр розробки знаходиться у Черкасах. Ми співпрацюємо з інноваційними відділами всесвітньо відомих компаній та брендів: T-Mobile, World Surf League, FitPay, eBags та ін. Ми орієнтовані допомогти вирішити проблему клієнта технологічно, для цього ми самі обираємо та пропонуємо клієнту стек технологій для проекту. Саме тому ми дуже цінуємо в людях ініціативу, проактивність в комунікаціях та відкритість до нових технологій. У нас горизонтальна структура: розробники можуть спілкуватись з клієнтом напряму та пропонувати шляхи вирішення задач. Наша особливість – культура та підхід в роботі з клієнтами, тому ми шукаємо людину не на конкретний проект, а в команду в цілому.

У зв’язку зі збільшенням кількості цікавих проектів, ми шукаємо iOS developer.

Наразі ми раді співробітництву з відомою американською компанією, проекти якої відрізняються своїм відношенням до якісних комунікацій між користувачами продукту. Це дозволяє брендам з мільйонними клієнтами якісно перетворювати голосові повідомлення у текстові завдяки cloud платформі. У самому проекті використані цікаві та передові підходи до розробки iOS.
Ще ми співпрацюємо з клієнтом – світовим лідером продажу сумок. Компанія розвивається і у сфері аксесуарів для подорожей.


Наша команда тут: https://www.facebook.com/masters.community/

Зроби свій відгук

Якщо тебе зацікавила будь-яка з наших позицій, просто заповни цю форму.

Не вагайся, навіть якщо тобі не вистачає певних знань, ми любимо спілкуватись з розумними людьми!